Recanto Vale Da Lua
Recanto Vale Da Lua giver en komfortabel indkvartering i Passa Quatro.
Túnel da Mantiqueira ligger 6 km fra hotellet og Alambique Cachaca Excelencia er ca. 2 km væk. Afstanden mellem Passa Quatros bycentrum og indkvarteringen er 5 km. Du kan komme til Cachoeira do Iporã om få minutter i bil.
Spisested Parada do Pilao er placeret 500 meter væk.
- Lokale seværdigheder
- Pico Do Itaguare4 km
- Pico Pedra Da Mina4,2 km
- Cachoeira do Iporã4,5 km
- Alambique Cachaca Excelencia1,6 km
- Floresta Nacional de Passa Quatro4,4 km
- Poco do Manaca4,2 km
- Serra da Mantiqueiras toget i naturskønne omgivelser4,3 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis parkering
- Kæledyr tilladt
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🚗
Kan jeg parkere min bil i nærheden af Recanto Vale Da Lua hotel?
Du kan parkere dit køretøj på Recanto Vale Da Lua hotel ved en parkeringsplads. - 🕗
Hvad er det seneste, vi kan tjekke ud fra et Recanto Vale Da Lua hotel?
Kunder skal være klar til at tjekke ud fra et Recanto Vale Da Lua hotel ved 15:00. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i det Recanto Vale Da Lua hotel?
Den gennemsnitlige værelsespris i det Recanto Vale Da Lua hotel er 32$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale.